TOPlist

Měkká kulatina – prodej měkkého dřeva na topení ve formě metrových kulatin

Provádíme prodej metrových kulatin měkkého dřeva převážně z jehličnatých stromů – smrkové dřevo, borovice, modřín, jedle.
Tento typ palivového dřeva je vhodný k dalšímu opracování dle Vaší libosti. Dřevo dodáváme ve velikostech o délce 1m, v případě větších kmenů a průměrů toto palivo zpravidla zmanipujuleme (rozštípneme) tak, aby bylo možné přemístit jednou osobou. Měkké palivové dřevo je vhodné ke každé zimě, na zátop, roztop k uhlí nebo ke kombinaci s tvrdým dřevem.

Druh dřeva Délka Cena za balík Ložení
Měkká kulatina 1 PRM aktuální ceny na drevo24.cz Prostorově uložený metr

Metrovky prodáváme pouze v uložené podobě, nikoli sypané metry.

Dovoz dřeva až k Vám domů:
Součátí našeho prodeje dřeva – metrovek je dovoz paliva až k vám domů.

Možnosti a cena dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRM – cena za dopravu do 600,-Kč v kraji (moravskoslézský, olomoucký)
Velké nákladní auto od 6PRM do 12PRM – cena za dopravu v rozmezí 800-1000,-Kč v kraji.

Prodej palivového dřeva na topení ve formě metrových kulatin provádíme po celém území moravskoslezského a olomouckého kraje nejčastěji v lokalitách: Ostrava a okolí, Opava a okolí, Olomouc a okolí, Šumperk, Jeseník, Studénka, Odry, Nový Jičín, Chotěbuz, Frýdek Místek, Město Albrechtice, Karviná, Kravaře, Kobeřice, Štítina, Klimkovice, Malá Morávka, Vrbno Pod Pradědem, Mikulovice, Žulová, Malé Hoštice, Branka u Opavy, Hradec nad Moravicí, Vrchy, Fulnek, Vítkov, Osoblaha, Huzová, Břidličná, Rýmařov, Sobotín, Rapotín, Nový Malín, Litovel, Uničov, Valašské Meziříčí, Šternberk, Velká Polom, Pustá Polom, Děhylov, Háj ve Slezku, Lichnov, Krnov, Dětřichov nad Bystřicí, Tylov, Lomnice, Nová Pláň, Bruntál, Markvartovice, Havířov, Moravský Beroun, Libina, Hranice na Moravě, Bolatice, Vratimov a další lokality v MS a OL kraji

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Měkká kulatina – prodej měkkého dřeva na topení ve formě metrových kulatin - galerie