TOPlist

Palivové dřevo Bruntál

Topit dřevem se vyplatí! A vyplatí se ještě více, topíte-li dřevem od nás! Neplaťte za předraženou energii a topte efektivně. Nakupujte dřevo z Bruntálu za velmi výhodné ceny a užívejte si poklidnou zimní atmosféru u praskajícího dřeva v rodinném krbu. Všechny námi prodávané metrové a dvoumetrové kulatiny jsou z vysoce kvalitního tvrdého dřeva, díky čemuž můžete s jedním kusem dřeva topit i dvakrát déle, než je tomu u nekvalitních štěpků. Dřevo řežeme tak, aby s ním bylo možno jednoduše a bez problémů manipulovat.

Nakupujte u nás a ušetřete ještě víc! Právě nyní si můžete nechat přivézt dřevo až domů. Až 5PRM dřeva vám bez problémů přivezeme až k domu za cenu nižší, jak 600Kč! Nakupujte dřevo od jedničky na trhu a topte chytře.

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Bruntál - galerie