TOPlist

Palivové dřevo Český Těšín

Ten kdo topí s našima, bere dřevo z Těšína! Topíte dřevem a chcete si udělat zásoby na zimu? Nechcete platit za nekvalitní a předražené dřevo? Nakupujte vysoce kvalitní tvrdé dřevo od jedničky z Těšína! K prodeji nabízíme metrové i dvoumetrové kulatiny. Naše dřevo se vyznačuje dlouhou dobou hoření, díky čemuž vám jeden kus dřeva vydrží hořet až po polovinu déle, než nekvalitní dřevěné štěpky. Dřevo řežeme tak, aby s ním bylo možno jednoduše manipulovat i jednou osobou. Topte chytře a nakupujte dřevo od profesionálů!

Šetřit s námi se vyplatí! Šetřete ještě více a nechte si dopravit dřevo až domů! Až 5PRM dřeva vám dopravíme za méně, než 600Kč! Již žádné zbytečné starosti ani zbytečně spálený benzin. Topte chytře a užijte si zimu se dřevem z Těšína.

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Český Těšín - galerie