TOPlist

Palivové dřevo Domašov nad Bystřicí

Máte rádi kvalitu, ale nechcete za ni platit zbytečně mnoho? Topíte dřevem a hledáte vhodné zásoby na zimu? Nakupujte vysoce kvalitní a výhodné dřevo z Domašova! Zakoupit můžete metrové i dvoumetrové kulatiny tvrdého dřeva. Všechno dřevo řežeme tak, aby s ním bylo možno velmi jednoduše manipulovat. Díky tomu již nikdy nebudete muset na úklid vynaložit více úsilí, než je opravdu zapotřebí! Vychutnejte si pohodové vánoční chvíle s vůní čerstvého dřeva.

Chcete ušetřit ještě více? Nechte si dopravit dřevo až domů! Využijte speciální akce na dopravu až domů a nechte si dopravit až 5PRM dřeva za méně, jak 600Kč! Topte chytře a nakupujte dřevo od profesionálů z Domašova! Topit s námi se vyplatí!

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Domašov nad Bystřicí - galerie