TOPlist

Palivové dřevo Dvorce

Nechcete platit zbytečně vysoké účty za plyn nebo elektřinu? Chcete topit efektivně a s ohledem na životní prostředí? Zapomeňte na zbytečné poplatky za plyn a nakupujte kvalitní dřevo od jedničky z Dvorců! Zakoupit můžete metrové nebo dvoumetrové kulatiny z vysoce kvalitního tvrdého dřeva, vyznačujícího se dlouhou dobou hoření. Dřevo řežeme a upravujeme tak, aby s ním bylo možno jednoduše a bez zbytečné námahy manipulovat. Díky tomu můžete dřevo sklidit již během pár minut.

Pozor akce! Právě nyní můžete využít naší speciální nabídky a nechat si dovézt dřevo až domů za výhodnou cenu! Do 5PRM vám dřevo dopravíme až k domu za méně, jak 600Kč! Neváhejte a využijte naší speciální nabídky! Topit s námi se vyplatí!

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Dvorce - galerie