TOPlist

Palivové dřevo Frenštát pod Radhoštěm

Nechcete platit zbytečně vysoké ceny za zemní plyn a hledáte vhodný způsob, jak levně topit? Již hledat nemusíte! Nakupte kvalitní kulatiny z Frenštátu pod Radhoštěm a začněte topit efektivně. Vychutnávejte si pohodové chvíle s rodinou u praskajícího dřeva v krbu. Nic nepodtrhne zimní atmosféru natolik, jako vůně čerstvého dřeva, linoucí se domem. Naše dřevo můžete zakoupit v metrových nebo dvoumetrových kulatinách, efektivně řezaných tak, aby s nimi bylo možno jednoduše a bez problémů manipulovat.

Chcete ušetřit ještě více? Využijte naší speciální nabídky na dopravu až domů! Právě nyní si můžete nechat naše dřevo v objemu až 5PRM dopravit až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Nečekejte, až napadne sníh a nakupte dřevo od profesionálů.

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Frenštát pod Radhoštěm - galerie