TOPlist

Palivové dřevo Hlučín

Topíte dřevem a nechcete platit za zbytečně drahé a nekvalitní dřevo? Chcete si užívat zimu v poklidu u praskajícího dřeva v krbu? Nakupujte vysoce kvalitní palivové dřevo od profesionálů z Kroměříže a ušetřete! Prodáváme metrové i dvoumetrové kulatiny z tvrdého dřeva, vyznačujícího se dlouhou dobou hoření. Dřevo řežeme tak, aby s ním bylo možno jednoduše a efektivně manipulovat. Již žádné starosti s úklidem zbytečně těžkého dřeva! Naše dřevo uklidíte snadno a bez problémů během několika minut.

Šetřete s námi a nechte si dopravit dřevo bez starostí až domů! Až 5PRM dřeva vám dopravíme k domu za méně, jak 600Kč! Nečekejte, až vám zima zaklepe na dveře a nakupujte dřevo od jedničky z Kroměříže. Topit s námi se vyplatí!

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Hlučín - galerie