TOPlist

Palivové dřevo Hranice

Nic nezahřeje víc, jak kvalitní dřevo z Hranic! Připravte se na tuhou zimu a nakupujte kvalitní palivové dřevo od jedničky z Hranice. Právě nyní nabízíme vysoce kvalitní tvrdé dřevo za velmi výhodné ceny! Zakoupit můžete metrové i dvoumetrové kulatiny efektivně řezané tak, aby s nimi bylo možno bez problémů manipulovat. Díky tomu si můžete dřevo uklidit bez problémů a zbytečné námahy již za pár minut. Na rozdíl od nekvalitních dřevěných štěpků se naše dřevo vyznačuje až o polovinu delší dobou hoření!

To pořád není všechno! Využijte naší mimořádné nabídky na dopravu až domů a ušetřete ještě více! Až 5PRM dřeva vám dopravíme až domů za méně, jak 600Kč! Neváhejte a využijte naší mimořádné nabídky. Topit s námi se vyplatí!

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Hranice - galerie