TOPlist

Palivové dřevo Jeseník

Připravujete se na tuhou zimu, ale stále ještě nemáte čím topit? Již zoufat nemusíte! Topte chytře se dřevem z Jeseníku a připravte se na zimu bez problémů z pohodlí domova. K prodeji nabízíme vysoce kvalitní metrové i dvoumetrové kulatiny z tvrdého dřeva, efektivně řezané tak, aby s nimi bylo možno jednoduše manipulovat. Zapomeňte na zbytečně předražené energie a topte chytře! Na rozdíl od nekvalitních dřevěných štěpků se naše dřevo vyznačuje dlouhou dobou hoření. Nakupujte kvalitní dřevo od jedničky z Jeseníku!

Chcete ušetřit ještě více? Využijte speciální nabídky na dopravu až domů za velmi výhodné ceny! Právě nyní vám až 5PRM dřeva dopravíme až k domu za méně, jak 600Kč! Neváhejte a připravte se na zimu chytře. Topit s námi se totiž vyplatí!

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Jeseník - galerie