TOPlist

Palivové dřevo Jívová

Víte, kolik jste letos utratili za plyn a elektřinu? Je čas na změnu! Začněte topit chytře a užívejte si poklidnou zimu u praskajícího dřeva v krbu. Nakupujte vysoce kvalitní tvrdé dřevo z Jívové a připravte se na tuhou zimu! K prodeji nabízíme metrové i dvoumetrové kulatiny z tvrdého dřeva, které se vyznačuje velmi dlouhou dobou hoření. Všechno dřevo řežeme tak, aby s ním bylo možno jednoduše manipulovat. Již nikdy nebudete muset trávit hodiny namáhavým uklízením dřeva. S naším dřevem to půjde snadno!

To ještě není všechno! Pokud chcete ušetřit ještě více, nechte si přivézt dřevo až domů! Až 5PRM dřeva vám přivezeme za méně, jak 600Kč až k domu! Topte chytře a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Jívová - galerie