TOPlist

Palivové dřevo Kopřivnice

Již víte, čím budete topit, až zima zaklepe na dveře? Ještě stále platíte zbytečné poplatky za zemní plyn nebo elektřinu? Zapomeňte na předražené energie a začněte topit dřevem od jedničky z Kopřivnice! Na prodej nabízíme metrové i dvoumetrové kulatiny kvalitního tvrdého, efektivně řezané tak, aby s nimi bylo možno velmi jednoduše manipulovat. Díky tomu již nebudete muset nikdy vynakládat zbytečné úsilí na úklid dřeva. Námi prodávané vysoce kvalitní tvrdé dřevo se vyznačuje velmi dlouhou dobou hoření, díky čemuž můžete s jedním kusem dřeva topit až polovinu déle, než s nekvalitními dřevěnými štěpky.

To pořád není všechno! Právě nyní máte jedinečnou možnost, využít speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Až 5PRM dřeva vám dopravíme až k domu za méně, než 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Kopřivnice - galerie