TOPlist

Palivové dřevo Litultovice

Nečekejte, až začne mrznout! Právě nyní máte jedinečnou možnost nakupovat vysoce kvalitní tvrdé dřevo z Litultovic za velmi výhodné ceny. K prodeji nabízíme metrové i dvoumetrové kulatiny z tvrdého dřeva, vyznačujícího se dlouhou dobou hoření. Všechno dřevo řežeme tak, aby s ním bylo možno velmi jednoduše manipulovat. Díky tomu je možno dřevo složit rychle a jednoduše i v jedné osobě. Nakupujte chytře a využijte skvělé nabídky na kvalitní dřevo od jedničky z Litultovic.

Chcete ušetřit ještě více? Nechte si dřevo dopravit až domů! Přesně tak! Využijte naší nabídky a nechte si dopravit až 5PRM dřeva za méně, jak 600Kč! Topte chytře a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Litultovice - galerie