TOPlist

Palivové dřevo Nový Jičín

Zima klepe na dveře, ale vy stále nemáte čím topit? Nechcete se nechat okrádat předraženými cenami zemního plynu a elektřiny? Nečekejte, až napadne sníh a nakupte právě nyní kvalitní a voňavé dřevo z Nového Jičína. K prodeji nabízíme metrové i dvoumetrové kulatiny z vysoce kvalitního tvrdého dřeva. Vychutnávejte si zimní atmosféru u krbu a nechte váš domov provonět čerstvým dřevem. Všechno námi prodávané dřevo je efektivně řezáno do snadno manipulovatelných kusů, díky čemuž si bez obtíží zvládneme dřevo uklidit i v jedné osobě.

Právě nyní můžete také využít speciální nabídky na výhodnou dopravu dřeva až domů! Až 5PRM dřeva vám bez problémů doručíme až domů za méně, než 600Kč! Topte efektivně a zakupte dřevo od jedničky na trhu. Topit s námi se vyplatí!

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Nový Jičín - galerie