TOPlist

Palivové dřevo Opava

Nemáte rádi průvan, natož v peněžence? Chcete topit chytře a šetrně k životnímu prostředí? Neplaťte za zbytečně předražené dřevo a nakupujte dřevo od profesionálů z Opavy. K prodeji nabízíme metrové i dvoumetrové kulatiny z vysoce kvalitního tvrdého dřeva, které vám vydrží hořet až o polovinu déle, než je tomu u nekvalitních dřevěných štěpků. Všechno dřevo efektivně řežeme, aby s ním byl možno bez problémů manipulovat, díky čemuž si můžete dřevo jednoduše sami složit a uklidit.

Topit s námi se vyplatí! Využijte právě nyní mimořádné nabídky na dopravu až domů! Až 5PRM dřeva vám rychle dopravíme až k domu za méně, jak 600Kč! Topte chytře a nenechte vaši peněženku nachladnout. S námi se vám to již nestane.

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Opava - galerie