TOPlist

Palivové dřevo Studénka

Chcete v zimě topit dřevem, ale nehodláte platit zbytečně vysoké ceny za předražené a nekvalitní dřevo? Vychutnejte si zimní pohodovou atmosféru u krbu s voňavým dřevem, které podtrhne večerní chvíle strávené s rodinou u krbu. Nechte si doručit dřevo ze Studénky až domů. Na prodej jsou metrové i dvoumetrové kulatiny kvalitního tvrdého dřeva. Veškeré dřevo je řezáno tak, aby s ním bylo možno jednoduše a lehce manipulovat i jednou osobou.

Pokud chcete ještě více ušetřit, můžete využít naší mimořádné nabídky na dopravu až domů! Právě nyní vám dopravíme až 5PRM dřeva za méně, než 600Kč až k domu. Neztrácejte čas a nakupujte kvalitní dřevo efektivně a z pohodlí domova. Topit s naším dřevem se vyplatí!

Možnosti dovozu dřeva:
Malé nákladní auto do 6PRS – cena dopravy 600,-Kč v kraji
Velké auto do 12 PRMS  – cena dopravy do 1000,-Kč v kraji

Pozor! Právě nyní můžete využít také speciální nabídky na dopravu dřeva až domů! Dřevo do objemu až 5PRM vám přivezeme až domů za cenu nižší, jak 600Kč! Neváhejte a nakupujte dřevo od profesionálů. Topit s námi se vyplatí!

Dále provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Palivové dřevo Studénka - galerie