TOPlist

Tvrdá metrová a dvoumetrová kulatina

Provádíme prodej palivového dřeva ve formě metrových a dvoumetrových kulatin tvrdého dřeva, mezi nejčastější druhy patří bukové, dubové, jasanové, javorové paliva. Dřevo zpracováváme a nakládáme ručně, proto jsou velikosti a průměry těchto metrovek a dvoumetrovek upraveny tak, aby byly manipulovatelné jednou osobou. V případě velikých průměrů dřevo štípeme a zpracujeme do případných metrových štěpin. Tento produkt je vhodný pro všechny domácí kutily, ktří si chtějí své palivové dřevo upravit do velikostí podle svého uvážení.

Druh dřeva Délka Cena za balík Ložení
Tvrdá kulatina 1 m 1200,- Uložený metr

Možnosti a závozy tvrdého palivového dřeva – kulatin, štípů v délce 1-2m:

Dovoz do 5PRM  – menší auto- ( do 5 prostorových metrů ložených tvrdých metrovek) – cena dopravy zpravidla do 600,-Kč

Dovoz od 5PRM do 12PRM  – větší auto – cena dopravy zpravidla v rozmezí 800-1000,-Kč v rámci MS a OL kraje.
Tvrdé palivové dřevo na topení – metrovky – štípy a kulatiny zavážíme pro celé území moravskoslezského a olomouckého kraje, nejčastěji v lokalitách: Ostrava, Opava, Olomouc, Svatý Kopeček, Dolany u Olomouce, Štítina, Mokré a Suché Lazce, Dolní Benenšov, Hlučín, Horní Benešov, Bruntál, Rýmařov, Břidličná, Krnov, Město Albrechtice, Huzová, Tvrdkov, Roudno, Valšov, Tylov, Bílčice, Leskovec nad Moravicí, Kružberk, Moravský Beroun, Velká a Malá Štáhle, Břidličná, Šumperk, Nový Malín, Rapotín, Kobeřice u Opavy, Slavkov u Opavy, Branka u Opavy, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdlant nad Ostravicí, Studénka, Odry, Nový Jičín, Karviná, Frýdek – Místek, Petřvald u Karviné, Štítina, Hlučín, Ostrava a okolí, Bravantice, Jeseník, Zlaté hory, Mikulovice, Zábřeh na Moravě, Polanka, Studénka.

Rozvoz palivového dřeva pro Ostravu a části Ostravy: Ostrava Poruba, Ostrava Zábřeh, Ostrava Svinov, Ostrava Přívoz, Ostrava Radvanice.
Možná také hledáte: suché palivové dřevo ostrava, levné palivové dřevo ostrava, nejlevnější palivové dřevo ostrava.

Pro více informací volejte +420 606 300 606 nebo pište na e-mail: info@natopeni.cz

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Tvrdá metrová a dvoumetrová kulatina - galerie