TOPlist

Palivové dřevo Ostrava Radvanice

Topíte rádi dřevem? Nechcete platit účty za elektřinu a zemní plyn? Právě proto jsme tu mi, firma, která vám prodá palivové dřevo ve měste Ostrava – Radvanice. Samozřejmostí je dovoz dřeva k vám domů a to za velice příznivé ceny. Naše palivové dřevo je vysoce kvalitní a má výbornou výhřevnost. Nikdy se vám nestane, že byste dostali ztyřelé, nebo jinak poškozené dřevo.

Ušetřete za dopravu a nechte si dopravit dřevo až k vám domů. Jediná vaše starost bude složení palivového dřeva. V současné době vám dopravíme až 5PRM dřeva k domu za méně, jak 600Kč! Nečekejte, až vám zima zaklepe na dveře a nakupujte dřevo od jedničky z Ostravi – Radvanic.

Palivo Množství Cena Ložení
Dříví listnaté tvrdé – polínka 33 cm (bukové) 1 prm (loženo v prostoru) 1 600 Kč rovnané
Dříví listnaté tvrdé – polínka 33 cm (bukové) 1 prms (kontejnér – sypané v prostoru) 1 125 Kč sypané
Dříví listnaté tvrdé kulatina (metrovky nebo dvoumetrovky) 1 prm 1 200 Kč rovnané
Dříví bříza kulatina 1m 1 prm 1 150 Kč rovnané
Dříví bříza – polínka 33cm 1 prm (ložené v prostoru) 1 425 Kč rovnané
Dříví bříza – polínka 33cm 1 prms (kontejnér – sypané v prostoru) 1 100 Kč sypané
Dříví jehličnaté měkké kulatina 1m – v případě silnějších průměru štípy, obojí o velikosti pro snadnou manipulaci 1 prm  900 Kč rovnané
Dříví měkké jehličnaté – polínka 33 cm 1 prm (ložené v prostoru) 1 100 Kč rovnané
Dříví měkké jehličnaté – polínka 33 cm 1 prms (sypané v prostoru) 800 Kč sypané
Prodej odkor – balík cca 3 m balík 2 000 Kč  
Prodej odkor – balík cca 4 m balík 2 500 Kč  
Prodej odkor  – kontejnér 12PRM   6000 Kč  
ÚPRAVY DŘEVA NA 25CM  + 100,- KČ/ metr      

Možnosti dovozu dřeva:
Doprava do 6 m3 v rozmezí 600 – 700 Kč.
Doprava od 6 – 12 m3 v rozmezí 800 – 1200 Kč.

Hlavní města zásobená palivovím dřevem jsou tyto: Olomouc, Studénka, Přerov, Bruntál, Jeseník, Hranice, Hlučín, Zábřeh, Jívová, Uničov, Litovel, Bílovec, Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Domašov nad Bystřicí, Havířov, Hlučín, Jablunkov, Karviná, Kopřivnice, Litultovice, Krnov, Nový Jičín, Odry, Opava, Orlová, Ostrava, Štenberk, Třinec, Dvorce

Samozřejmostí je dovoz i do ostatních měst Moravskoslezského a Olomouckého kraje.

Pro více informací volejte +420 606 300 606  nebo pište na email info@natopeni.cz

Seznam lokalit

Možná jste hledali:

Palivové dřevo Ostrava Poruba

Jako jedni z mála zásobujeme dřevem celý Moravskoslezský a Olomoucký kraj. Cizí nám není ani Ostrava Poruba, kde zavážíme téměř denně.

Palivové dřevo Ostrava

Hledáte kvalitní palivové dřevo pro město Ostrava? Jste tu správně. Pouze mi vám můžeme nabídnout kvalitní palivové dřevo, které vás nezklame. Koupí dřeva od nás neprohloupíte.

Palivové dřevo Ostrava Přívoz

Kupte si kvalitní štípané palivové dřevo, které vám dovezeme až k vám domů. Zavážíme po celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Samozřejmostí je i zavážka do města Ostrava, konkretně do městské části Ostrava Přívoz.

Palivové dřevo Ostrava a okolí

Jste z Ostravy a okolních vesnic a měst? Právě vám nabízíme dovoz palivového dřeva. Naše palivové dřevo pro město Ostrava a okolí je prvotřídní kvality, kterou jinde nenajdete. Svěřte se do rukou profesionálů a neprohloupíte.

Palivové dřevo Ostrava Polanka

Tímto si vám dovolujeme nabídnout palivové dřevo pro město Ostrava, konkrétně pro městskou část Polanka. Samozřejmě zavážíme i do dalších koutů Moravskoslezského a olomouckého kraje, takže se nemusíte bát o dopravu dřeva k vám domů.

Palivové dřevo Ostrava Radvanice - galerie