TOPlist

Tvrdá metrová a dvoumetrová kulatina

Provádíme prodej palivového dřeva ve formě metrových a dvoumetrových kulatin tvrdého dřeva, mezi nejčastější druhy patří bukové, dubové, jasanové, javorové paliva. Dřevo zpracováváme a nakládáme ručně, proto jsou velikosti a průměry těchto metrovek a dvoumetrovek upraveny tak, aby byly manipulovatelné jednou osobou. V případě velikých průměrů dřevo štípeme a zpracujeme do případných metrových štěpin. Tento produkt je vhodný pro všechny domácí kutily, ktří si chtějí své palivové dřevo upravit do velikostí podle svého uvážení.

Druh dřeva Délka Cena za balík Ložení
Tvrdá kulatina 1 m aktuální cena na webu: www.drevo24.cz Uložený metr

Možnosti a závozy tvrdého palivového dřeva – kulatin, štípů v délce 1-2m:

Dovoz do 5PRM aktuální cena na webu: www.drevo24.cz

Dovoz od 5PRM do 12PRM  aktuální cena na webu: www.drevo24.cz

Tvrdé palivové dřevo na topení – metrovky – štípy a kulatiny zavážíme pro celé území moravskoslezského a olomouckého kraje, nejčastěji v lokalitách: Ostrava, Opava, Olomouc, Svatý Kopeček, Dolany u Olomouce, Štítina, Mokré a Suché Lazce, Dolní Benenšov, Hlučín, Horní Benešov, Bruntál, Rýmařov, Břidličná, Krnov, Město Albrechtice, Huzová, Tvrdkov, Roudno, Valšov, Tylov, Bílčice, Leskovec nad Moravicí, Kružberk, Moravský Beroun, Velká a Malá Štáhle, Břidličná, Šumperk, Nový Malín, Rapotín, Kobeřice u Opavy, Slavkov u Opavy, Branka u Opavy, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdlant nad Ostravicí, Studénka, Odry, Nový Jičín, Karviná, Frýdek – Místek, Petřvald u Karviné, Štítina, Hlučín, Ostrava a okolí, Bravantice, Jeseník, Zlaté hory, Mikulovice, Zábřeh na Moravě, Polanka, Studénka.

Rozvoz palivového dřeva pro Ostravu a části Ostravy: Ostrava Poruba, Ostrava Zábřeh, Ostrava Svinov, Ostrava Přívoz, Ostrava Radvanice.
Možná také hledáte: suché palivové dřevo ostrava, levné palivové dřevo ostrava, nejlevnější palivové dřevo ostrava.

Tvrdá metrová a dvoumetrová kulatina - galerie