TOPlist

Prodej špalíkovaných odkorů

Prodej špalíkovaných odkorů – délka špalíků do 10cm, vhodné na roztop k uhlí. Tento sortiment můžeme přidat k jaké-koliv nabídce palivového dřeva. Možností jsou objednávky typu tvrdého dřeva a třeba 1-2 pytlů špalíkovaných odkorů. Špalíkované odkory jsou přes rok sušené.

 

Druh dřeva Délka Cena za pytel Ložení
Odkory —- 255,- Pytel

Dovoz – samostatně nebo k objednávce jiného palivového dřeva, samostatně dovážíme od 7 pytlů v rámci moravskoslezsksého a olomouckého kraje.

Dále provádíme: prodej palivového dřeva, prodej krbového dřeva, prodej štípaného dřeva, prodej metrových kulatin, prodej dřeva na zátop pod uhlí a jiná tuhá paliva nejčastěji v lokalitách: Ostrava a okolí, Opava a okolí, Moravský Beroun, Olomouc a okolí, Šumperk a Okolí, Jistebník, Studénka, Nový Jičín, Kopřivnice, Fulnek, Hranice na Moravě, Branka u Opavy, Hradec Nad Moravicí, Štítina, Mokré Lazce, Velké Hotice, Milotice nad Opavou, Bruntál, Jeseníky, okolí Slezské Harty a Kružberku, Velká Bystřice, Samotišky, Dětřichov nad Bystřicí, Horní a Dolní Benešov, Příbor, Sádek, Velké a Malé Heraltice, Sosnová, Dolní a Horní Životice, Leskovec nad Moravicí, Bílčiče, Mosty u Jablunkova, Třinec, Petřvald, Karviná, Dolní Lutyně, Bohumín, Orlová, Havířov, Frýdek Místek, Krnov, Město Albrechtice, Mikulovice, Mikulov, Žulová, Sobotín, Rapotín, Nový Malýn, Úsov, Litovel, Uničov a veškeré vesnice a města v MS a OL kraji.

pro více informací volejte +420 606 300 606 nebo pište na email info@natopeni.cz

Máte zájem o palivové dřevo? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Prodej špalíkovaných odkorů - galerie