TOPlist

Přistavení kontejneru

Naše firma vám může nabídnout přistavení kontejneru na odvoz stavební suti, sutí z demolic, stavebního odpadu pro město Krnov, Opava, Bruntál a okolí. Samozřejmostí je přistavení kontejnerů na sutě firmám, podnikům, občanům a dalším zákazníkům. Cena odvozu suti:

Položka Cena Poznámka
Kontejnér suťový 5t 1500,- Kč Do maximální vzdálenostní kružnice +30km od Krnova
Nadlimitní den pronájmu kontejneru 100,- Kč ----
Nadlimitní vzdálenost odvozu suti 15,- Kč/ujetý Km Nad 30km od Krnova
Dále provozujeme také dovoz stavebních materiálů štěrků, písků, palivového dřeva, uhlí, a dalších materiálů na kontejnér. Výjezdní místo z Krnova, cena za ujetý km 22,-Kč (dovezeme Vám uhlí z Vámi vybraného uhelného skladu, dřevo, písky, stěrky a další materiál). odvoz sutiZapomeňte na zbytečně vysoké ceny a nespolehlivé dopravce. S námi se můžete zbavit všech vašich odpadů za méně, jak 1300Kč na kontejner! Při přepravě odpadů na větší vzdálenost, jak 25km zaplatíte velmi příznivých 10Kč za kilometr. Kdo jiný vám nabídne lepší cenu? Naše kontejnery si také můžete levně pronajmout již za 100Kč na den. Potřebujete převézt sypké materiály nebo dřevo? Ani to pro nás není problém! Již za 20Kč na kilometr vám převezeme všechen materiál klidně až na konec světa. Na naše kontejnery se můžete spolehnout. Níže naleznete soupis námi nabízených služebm, jako je:

Přistavení kontejneru

Stavíte nebo opravujete dům a máte příliš mnoho odpadu, který potřebujete odvézt na skládku? Nechte si přistavit kontejner a zbavte se problémů snadno a rychle! Kontejner vám levně a rychle přistavíme kdekoli v České republice. Ať již potřebujete přepravit uhlí, suď nebo písek, s námi to zvládnete hravě.

Odvoz suti

Plánujete rekonstrukci nebo demolici domu? Svěřte váš odpad do rukou profesionálů a nechte si přistavit kontejner přesně dle vašich požadavků. Díky vysoké nosnosti našich kontejnerů do váhy až 5000kg můžete bez problémů na jeden kontejner naložit až 2,5m3 stavební suti nebo odpadu.

Dovoz písku

Stavíte dům a potřebujete přivést písek, štěrk nebo stavební materiál? Kontaktujte nás a nechte si navrhnout nejlepší možné řešení. Dovážíme také mulčovací kůru nebo uhlí, které se vám zejména v zimních měsících může hodit. Topte chytře a nechte si přivézt uhlí od jedničky na trhu.

Odvoz odpadu

Vyklízíte halu, sklad, sklep nebo jinou budovu? Svěřte odvoz odpadů do rukou profesionálům! Přistavíme vám kontejner dle vašich požadavků a veškerý odpad rovnou odvezeme na skládku.

Odtahová služba

Potřebujete odtáhnout nepojízdné vozidlo nebo plánujete přepravu většího množství vozů? S námi to zvládnete hravě. Bez problémů vám s jedním autem převezeme až tři vozidla. Možná také hledáte: přistavení kontejnéru na suť Krnov, Opava, Bruntál, Hošťálkovy, Brantice, Čáková, Brumovice, Lichnov, Zátor, Krasov, Nové Heřminovy, Široká Niva, Oborná, Staré Město, Andělská Hora, Vrbno pod Pradědem, Mezina, Rázová, Jakartovice, Bílčice, Velké Heraltice, Leskovec nad Moravicí, Úblo, Úvalno, Býkov - Láryšov, Lichnov, Sosnová, Malé a Velké Heraltice, Horní Benešov, Dolní a Horní Životice, Neplachovice, Holasovice, Krasov a další vesnice a okolí Krnova, Bruntálu, Opavy

Seznam lokalit přistavení kontejneru a odvoz suti


Máte zájem o přistavení kontejneru či odvoz suti? Neváhejte a kontaktujte nás

Jméno

E-mail

Telefon

Vaše zpráva

Možná jste hledali:

Palivové dřevo Ostrava za supr cenu

Nabízíme palivové dřevo pro město Ostrava za supr cenu. Pouze mi vám dovedeme dodat dřevo prvotřídní kvality a za krátký čas. Kontaktujte nás a neprohloupíte.

Prodej králíkáren

Potřebujete novou králíkárnu a nemáte zkušenosti s její stavbou? Nevadí – svěřte se do rukou profesionálů a začněte s chovem.

Přistavení kontejneru - galerie