TOPlist

Prodej pytlovaného uhlí Štíty

Máte doma kotel na tuhá paliva a topíte jimi? Už vás nebaví neustále nedoplatky za plyn a elektřinu? Pokud ano, tak jste tu správně. Naše firma vám nabízí prodej pytlovaného uhlí. Topení pomocí pytlovaného uhlí znamená až 30% úsporu paliva. Jistě se ptáte jak je to možné. Odpověď je velice jednoduchá. Díky pytlování se k vám dostane uhlí prvotřídní kvality, které má vysokou výhřevnost a ta zaručí úsporu nákladů na vytápění.

Něco málo o uhlí.

V přírodě se nachází tři základní druhy uhlí a to černé, hnědé a koks. Nejčastěji zastoupeným, druhem uhlí v domácnostech je bohužel to levnější a nekvalitní, hnědé uhlí. Tento faktor kvality se bohužel odráží i na výhřevnosti, takže je vcelku jasné, že se ve finále nemusí jednat o žádnou finanční úsporu, ba právě naopak. Proto můžeme jedině doporučit naše kvalitní pytlované uhlí.

Jaké jsou výhody pytlovaného uhlí?

 • 1) Jistota přesného množství a prvotřídní kvality
 • 2) Menší "cena tepla" (porovnáno s ostatními druhy paliv)
 • 3) Vysoká výhřevnost
 • 4) Menší spotřeba uhlí
  • Z vlastní zkušenosti mohu topení kvalitním černým uhlím pouze doporučit. Jistě si říkáte, jestli je lepší topit kvalitnějším a na první pohled dražším pytlovaným černým uhlím. Ano je a to díky jeho kvalitě, která zaručí jeho vysokou výhřevnost a navíc je šetrnější k životnímu prostředí.

   Jak mám pytlované uhlí skladovat?

   Skladování pytlovaného uhlí je jednoduché. Skladování nevyžaduje žádné speciální požadavky. Jediný požadavek je suché a tmavé místo. Díky obalu se nedoporučuje skladovat uhlí na přímém slunečním svitu, aby nedošlo k poškození obalu vlivem UV záření.

   Prodej pytlovaného uhlí - lokality

   Cena pytlovaného uhlí

   Pytlované černé uhlí Cena za 25 Kg Cena za 50 Kg
   Kostka 140,- Kč 280,- Kč
   Ořech I. 120,- Kč 240,- Kč
   Ořech II. 120,- Kč 240,- Kč
   Pytlované hnědé uhlí Cena za 25 Kg Cena za 50 Kg
   Ořech II. (Most) 90,- Kč 180,- Kč
   Ořech II. (Bílina) 95,- Kč 185,- Kč
   Kostka Most 105,- Kč 215- Kč
   Briketa Record 130,- Kč 265,- Kč
   Balený koks Cena za 20 Kg Cena za 40 Kg
   Koks 140,- Kč 285,- Kč

   Prodej pytlovaného uhlí provozujeme nejčastěji v lokalitách, jako je: Ostrava, Opava, Olomouc, Nový Jičín, Studénka, Kravaře, Bolatice, Litovel, Odry, Jeseník, Rýmařov, Drahanovice, Mikulovice, Bolatice, Štítína, Velká a Pustá Polom, Velká Štáhle, Václavov u Bruntálu, Krnov, Město Albrechtice, Holčovice, Olomouc a Šternberk

   Prodej pytlovaného uhlí - galerie


   Máte zájem o koupení pytlovaného uhlí? Neváhejte a kontaktujte nás

   Jméno

   E-mail

   Telefon

   Vaše zpráva