TOPlist

Prodej pytlovaného uhlí Uhlířov

Máte doma kotel na tuhá paliva a topíte jimi? Už vás nebaví neustále nedoplatky za plyn a elektřinu? Pokud ano, tak jste tu správně. Naše firma vám nabízí prodej pytlovaného uhlí. Topení pomocí pytlovaného uhlí znamená až 30% úsporu paliva. Jistě se ptáte jak je to možné. Odpověď je velice jednoduchá. Díky pytlování se k vám dostane uhlí prvotřídní kvality, které má vysokou výhřevnost a ta zaručí úsporu nákladů na vytápění.

Něco málo o uhlí.

V přírodě se nachází tři základní druhy uhlí a to černé, hnědé a koks. Nejčastěji zastoupeným, druhem uhlí v domácnostech je bohužel to levnější a nekvalitní, hnědé uhlí. Tento faktor kvality se bohužel odráží i na výhřevnosti, takže je vcelku jasné, že se ve finále nemusí jednat o žádnou finanční úsporu, ba právě naopak. Proto můžeme jedině doporučit naše kvalitní pytlované uhlí.

Jaké jsou výhody pytlovaného uhlí?

  • 1) Jistota přesného množství a prvotřídní kvality
  • 2) Menší "cena tepla" (porovnáno s ostatními druhy paliv)
  • 3) Vysoká výhřevnost
  • 4) Menší spotřeba uhlí
    • Z vlastní zkušenosti mohu topení kvalitním černým uhlím pouze doporučit. Jistě si říkáte, jestli je lepší topit kvalitnějším a na první pohled dražším pytlovaným černým uhlím. Ano je a to díky jeho kvalitě, která zaručí jeho vysokou výhřevnost a navíc je šetrnější k životnímu prostředí.

      Jak mám pytlované uhlí skladovat?

      Skladování pytlovaného uhlí je jednoduché. Skladování nevyžaduje žádné speciální požadavky. Jediný požadavek je suché a tmavé místo. Díky obalu se nedoporučuje skladovat uhlí na přímém slunečním svitu, aby nedošlo k poškození obalu vlivem UV záření.

      Prodej pytlovaného uhlí - lokality

      Cena pytlovaného uhlí

      Pytlované černé uhlí Cena za 25 Kg Cena za 50 Kg
      Kostka 140,- Kč 280,- Kč
      Ořech I. 120,- Kč 240,- Kč
      Ořech II. 120,- Kč 240,- Kč
      Pytlované hnědé uhlí Cena za 25 Kg Cena za 50 Kg
      Ořech II. (Most) 90,- Kč 180,- Kč
      Ořech II. (Bílina) 95,- Kč 185,- Kč
      Kostka Most 105,- Kč 215- Kč
      Briketa Record 130,- Kč 265,- Kč
      Balený koks Cena za 20 Kg Cena za 40 Kg
      Koks 140,- Kč 285,- Kč

      Prodej pytlovaného uhlí provozujeme nejčastěji v lokalitách, jako je: Ostrava, Opava, Olomouc, Nový Jičín, Studénka, Kravaře, Bolatice, Litovel, Odry, Jeseník, Rýmařov, Drahanovice, Mikulovice, Bolatice, Štítína, Velká a Pustá Polom, Velká Štáhle, Václavov u Bruntálu, Krnov, Město Albrechtice, Holčovice, Olomouc a Šternberk

      Prodej pytlovaného uhlí - galerie


      Máte zájem o koupení pytlovaného uhlí? Neváhejte a kontaktujte nás

      Jméno

      E-mail

      Telefon

      Vaše zpráva