TOPlist

Pytlované uhlí Čechy

Rádi bychom vám touto cestou nabídli zakoupení pytlovaného uhlí do automatických kotlů. Naše pytlované uhlí je prvotřídní kvality, za což ručíme. Topení kvalitním pytlovaným uhlím vám dokáže snížit náklady na topení až o 30% a to díky své výhřevnosti a kvalitě. Navíc, jako malý bonus odlehčíte životnímu prostředí, jelikož netopíte nekvalitním a špatně spalovaným hnědým uhlím. Svěřte se do rukou jedničky na trhu, která prodává pytlované uhlí a má stovky spokojených zákazníků.

O uhlí obecně

V přírodě nacházíme tři základní druhy uhlí a to hnědé, černé a koks. Nejčastěji zastoupeným, druhem uhlí v domácnostech je bohužel hnědé uhlí, které je zároveň nejméně kvalitní, ale je bezesporu nejlevnější. Faktor ceny se bohužel odráží i na výhřevnosti, takže se ve finále nejedná o žádnou finanční úsporu, ale právě naopak.

Jaké výhody skrývá pytlované uhlí?

 • 1) Vysoká výhřevnost
 • 2) Menší spotřeba uhlí
 • 3) Menší "cena tepla" (porovnáno s ostatními druhy paliv)
 • 4) Jistota přesného množství a prvotřídní kvality
  • Z vlastní zkušenosti můžeme jenom potvrdit předchozí tvrzení, že topení kvalitním černým uhlím vám zajistí finanční úsporu. Pouze kvalitní pytlované černé uhlí má vysokou výhřevnost a navíc je šetrnější k životnímu prostředí.

   Jak mám skladovat pytlované uhlí?

   Dobře skladovat pytlované uhlí není žádná věda. Stačí vám na to pouze suché a tmavé místo, jelikož platový obal nedokáže dlouhodobě odolat UV záření.

   Pytlované uhlí - lokality

   Cena pytlovaného uhlí

   Pytlované černé uhlí Cena za 25 Kg Cena za 50 Kg
   Kostka 140,- Kč 280,- Kč
   Ořech I. 120,- Kč 240,- Kč
   Ořech II. 120,- Kč 240,- Kč
   Pytlované hnědé uhlí Cena za 25 Kg Cena za 50 Kg
   Ořech II. (Most) 90,- Kč 180,- Kč
   Ořech II. (Bílina) 95,- Kč 185,- Kč
   Kostka Most 105,- Kč 215- Kč
   Briketa Record 130,- Kč 265,- Kč
   Balený koks Cena za 20 Kg Cena za 40 Kg
   Koks 140,- Kč 285,- Kč

   Pytlované uhlí prodáváme nejčastěji v lokalitách, jako je: Ostrava, Opava, Olomouc, Nový Jičín, Studénka, Kravaře, Bolatice, Litovel, Odry, Jeseník, Rýmařov, Drahanovice, Mikulovice, Bolatice, Štítína, Velká a Pustá Polom, Velká Štáhle, Václavov u Bruntálu, Krnov, Město Albrechtice, Holčovice, Olomouc a Šternberk

   Pytlované uhlí - galerie


   Máte zájem o pytlované uhlí? Neváhejte a kontaktujte nás

   Jméno

   E-mail

   Telefon

   Vaše zpráva